امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136235
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، سید‌محمد حسینی بعد از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه پیام‌نور خراسان شمالی به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، سید‌محمد حسینی بعد از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه پیام‌نور خراسان شمالی به مناسبت حماسه 9 دی اظهار کرد: مردم ‌حماسه‌ساز ‌ایران در طول تاریخ انقلاب ثابت کرده‌اند که همیشه و در همه صحنه‌ها حضور پرشوری داشته‌اند.

وی بیان داشت: این حضور به ویژه در مقاطعی حساس پررنگ و حماسی بوده و چشم طمع دشمنان را از نظام اسلامی کم کرده است.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با ‌اینکه دشمنان از حوادث بعد از انتخابات 88 نهایت بهره‌برداری را ‌کردند گفت: با این همه مردم در حماسه 9 دی ضمن حضور حماسی در صحنه، با آرمان‌های والای نظام جمهوری اسلامی، رهبری و شهدا تجدید میثاق کردند.

‌وی از این حضور حماسی مردم در این روز به عنوان ریخته شدن آب بر آتش فتنه و فتنه‌گران یاد کرد و ادامه داد: حضور مردم در حماسه 9 دی به صورت خودجوش انجام شد و این مهم ‌در حقیقت خط باطلی بر تمام توطئه‌های دشمنان و بدخواهان داخلی بود.

 حسینی با تاکید بر اینکه مردم ما مردمانی بصیر هستند، گفت: این بصیرت مردم در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلام و حضور آنان در صحنه اثبات شده است.

وی اضافه کرد: متأسفانه با وجود حوادث بعد از انتخابات 88 برخی از آنان همچنان‌ طلبکار هستند و به راه خود بازنگشته‌اند.

به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم رویکرد نظام اسلامی همواره عطوفت و وحدت بوده و جذب حداکثری است و باید این افراد آن را قدر بدانند.

‌‌انتهای پیام/63002/ش20/ژ1001
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها