امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136238
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 85
دلاور نجفی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای به سازمان محیط زیست اعلام ...

دلاور نجفی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: سازمان بازرسی کل کشور طی نامه‌ای به سازمان محیط زیست اعلام کرد روند واگذاری جزیره «آشوراده» برای تبدیل به یک مرکز گردشگری باید متوقف شود.

وی ادامه داد: طی ماه اخیر بنده و یکی از معاونان اسبق سازمان محیط زیست ضمن ابراز نگرانی از واگذاری منطقه حفاظت شده آشوراده برای توسعه گردشگری در این منطقه، از سازمان محیط زیست به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردیم.

معاون سابق سازمان محیط زیست افزود: امسال برای سومین بار موضوع واگذاری آشوراده به بخش خصوصی برای توسعه گردشگری، دغدغه دوست داران محیط زیست شد که در حال حاضر با ورود سازمان‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور این واگذاری متوقف شده است.

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز طی روزهای اخیر گزارشی با عنوان، «مافیا» دوباره به جان «آشوراده» افتاد/ خانم «ابتکار» از کدام جیب بخشیدی؟/ دستگاه های نظارتی وارد شدند، منتشر کرد که واکنش‌هایی را در پی داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها