امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136239
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، سعید جلیلی عصر امروز در همایش باشکوه مردم شیراز که به‌مناسبت حماسه 9 دی‌ماه در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، سعید جلیلی عصر امروز در همایش باشکوه مردم شیراز که به‌مناسبت حماسه 9 دی‌ماه در خیابانی که به& zwnj;همین نام مزین شده است برگزار شد، داشت: حضور پرشور مردم شیراز همانند دیگر شهرستان‌ها در روز نهم دی‌ماه بر اساس بخشنامه نبوده و در راستای اراده مردم بصیر و آگاه بوده است.
وی با اشاره به اینکه حماسه پرشکوه مردمی نشان داد که در نظام اسلامی ایران آراء مردم حق‌الناس است و اجازه تضعیف آن را به کسی نمی‌دهند، افزود: هنگامی‌ که ایران اسلامی قصد داشت قدرت فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را به رخ دیگران بکشد دشمن با ابزار «تقلب در انتخابات» و مطرح کردن دروغین شکنجه، فضای غبارآلودی را در کشور ایجاد کرد که این دسیسه نیز با شکست روبه‌رو شد.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی خاطر نشان کرد: تمام حرکت‌های بزرگان و پیامبران با توطئه شیاطینی روبه‌رو شده و در بحث مطرح کردن بی‌اساس تقلب در انتخابات که حتی دشمن اجازه ارائه آن را نداشت، سران فتنه ورود کردند.
جلیلی تصریح کرد: استکبار در برابر ایران اسلامی نخستین گزینه خود را در قالب جنگ تحمیلی به منظور خاموش کردن فریاد حقیقت‌خواه ملت همیشه در صحنه روی میز گذاشت که این بار نیز شکست دیگری برای استکبار رقم خورد.
وی بیان داشت: دشمن با ابزار منطق زور، اهرم نظامی و اقتصادی، به‌ویژه اهرم تحریم در کنار تکفیر و ایجاد تردید در برابر پیشرفت‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی نیز موفق نشد که ایران اسلامی را تضعیف کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: در انتخابات مشارکت و رقابت قابل‌ انکار نیست و مردم انتخاب‌گر هستند و نه گروه‌ها و در این مورد ولایت‌فقیه اجازه نمی‌دهد آراء مردم مورد دستبرد قرار گیرد، چراکه رأی آنان تعیین‌کننده است.
جلیلی بیان کرد: در ایران اسلامی نظامی شکل ‌گرفته که دفاع مقدس، موفقیت‌های علمی و ایستادگی در برابر قدرت‌های استکباری، الگوی دیگر کشورهای جهان شده به‌گونه‌ای که بسیاری از مسائل جهانی و منطقه‌ای بدون حضور کشورمان اجرا نمی‌شود.
وی با تأکید بر اینکه استکبار از چند سانتریفیوژ و غنی‌سازی اورانیوم نگران نیست بلکه از غنی‌سازی جوانان ما نگران است، افزود: امروز دشمن با ترور دانشمندان هسته‌ای و دیگر نخبگان نمی‌تواند در میان مردم ایجاد تردید کند.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: استکبار به‌خوبی آگاه است که با حربه‌های تحریم و زور نمی‌تواند ایران اسلامی را شکست دهد، از این‌رو به حمایت از فتنه‌گران پرداخت که با حضور مردم بابصیرت تودهنی خورد و این‌بار نیز ملت در برابر آنان به پیروزی رسیدند.
جلیلی خاطر نشان کرد: نظام با هدایت ولایت‌فقیه و همراهی با مردم مجاهد، بصیر و آگاه به‌سوی تمدن بزرگ اسلامی و پیشرفت‌های علمی گام برمی‌دارد.
به گزارش فارس، در همایش عصر امروز خیابان 9 دی شیراز، طنین رسا و دشمن‌سوز «فتنه‌گران، تطهیرناشدنی هستند»، فضا را پر کرده بود.
انتهای پیام/2448/غ30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها