امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136240
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 48
حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از افزایش 10 درصدی مأموریت‌های اورژانس در 2 روز اخیر خبر ...

حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از افزایش 10 درصدی مأموریت‌های اورژانس در 2 روز اخیر خبر داد.

وی با بیان اینکه این افزایش بیشتر مربوط به مأموریتهای مرتبط با حوادث رانندگی بوده که البته همه آنها مصدوم نداشتند گفت: در روز گذشته تعداد 1434 ماموریت از سوی نیروهای اورژانس انجام شده است که 263 مورد آن مربوط به بیماران قلبی و 129 مورد مربوط به بیماری‌های تنفسی بوده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران تعداد مصدومان ناشی از تصادفات تهران را 195 نفر عنوان کرد و از مسمومیت 10 شهروند تهرانی به وسیله گازهای استنشاقی خبر داد.

وی در ادامه به اشاره به هوای آلوده این روزهای شهر تهران در توصیه‌ای به شهروندان گفت: شهروندان حتی المقدور از ترددهای غیرضروری درون شهری اجتناب کنند و از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا در کاهش آلودگی هوا کمک کنند.

عباسی ادامه داد: گروههای در معرض خطر مانند کودکان و سالخوردگان و بیماران قلبی و تنفسی و خانم‌های باردار در صورت امکان در سطح شهر تردد نکنند و سایر افراد نیز از ماسک‌های فیلتر دار استفاده کنند.

وی یادآور شد: مصرف لبنیات به ویژه شیر، مصرف میوه و سبزیجات تازه، مصرف مایعات تا حدودی به دفع سموم در بدن کمک می کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها