امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136256
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبر 20:30 در مورد حرف و حدیث‌های پیرامون برداشت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبر 20:30 در مورد حرف و حدیث‌های پیرامون برداشت 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی توسط دولت گفت: در جلسه امروز که در کمیسیون برنامه و بودجه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، مدیرعامل صندوق توسعه ملی و نمایندگان مجلس برگزار شد، ابهامات نمایندگان مطرح و پاسخ نمایندگان دولت ارائه شد.
وی افزود: جمع‌بندی این جلسه این بود که در تاریخ 26 اسفند 1392 مبلغ مذکور از حساب صندوق توسعه ملی برداشته شده و سند خورده است، اما اشتباهی رخ داده که پس از آن دیوان محاسبات در نامه‌ای به بانک مرکزی این اشتباه را یادآور شد و با تذکر دیوان محاسبات، سند مذکور توسط بانک مرکزی اصلاح شد و به عنوان درآمد نفتی منظور شده است.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مبلغ برداشت شده از صندوق توسعه ملی برای امور عمرانی و هزینه‌های ضروری کشور هزینه شده و گزارش آن توسط دیوان محاسبات به کمیسیون برنامه و بودجه و صحن مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
وی گفت: هیچ گونه خلاف روشنی در این گزارش دیوان محاسبات انجام نشده و این گزارش برای روشنگری افکار عمومی ارائه می‌شود.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار