امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136270
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ مرتضوی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ مرتضوی، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان، در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه از حساب بانکی وی مبلغ 120میلیون ریال بصورت اینترنتی سرقت شده، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از گفت‌وگو با شاکی و انجام تحقیقات تخصصی در فضای مجازی و جمع آوری مدارک و ادله دیجیتالی مستند، سرانجام  فردی که مرتکب این سرقت شده بود شناسایی و دستگیر شد.

این مقام مسئول عنوان داشت: متهم در بازجویی های صورت گرفته به بزه انتسابی اقرار و عنوان داشت با ترفندی خاص  اطلاعات حساب بانکی شاکی را به دست آورده و در فرصتی مناسب اقدام به برداشت از حساب وی کرده است.

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصیه کرد: رمز عبور خط مقدم دفاعی شما در حفاظت از اطلاعات ذخیره شده است؛ پس مطمئن شوید که از رمزهای قوی استفاده می کنید و با هوشیاری آن را حفظ کرده و از بازگوکردن آن برای دیگران اجتناب کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار