امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136274
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 27
حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حامد علامتی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: همه مجاهدات‌ها در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی از خرداد 42 تا دوران دفاع مقدس و پس از آن در 9 دیماه و اراده‌های مؤمنانه مردم جلوه‌گر شد.

وی ادامه داد: در 9 دی همه مردم به صحنه آمده بودند و 9 دی نشان داد مردم ایران همچنان دل در گروی ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی خود دارند.

علامتی افزود: 9 دی پشتوانه عظیم مردمی انقلاب را به رخ جهانیان کشید و برای کشور ما یک روز متفاوت، بزرگ و سرنوشت‌ساز بود و امید دشمنان را به یأس تبدیل کرد و فتنه آمریکایی ـ اسرائیلی که تدارک دیده شده بود، با عنایت خداوند و رهبری مقام معظم رهبری و پشتوانه عظیم مردمی خاموش شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور یادآور شد: حضور نسل سومی‌ها به عنوان یکی از حماسه‌سازان 9 دی بسیار ارزشمند بود و ملت ایران از این امتحان سخت سربلند بیرون آمدند و 9 دی نشان داد که فرمایش امام(ره) مبنی بر اینکه پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد در آن تجلی پیدا کرد.

وی تصریح کرد: حصر سران فتنه بزرگترین لطف نظام به آنان است و نظام نگاه کریمانه به آنها داشته است.

علامتی افزود: دولت نباید اجازه دهد که از واژه اعتدال سوء استفاده شود و فضای به وجود آمده پس از انتخابات ریاست جمهوری و تشکیل دولت یازدهم در عرصه سیاسی کشور و قدرت گرفتن تعدادی از افراد مرتبط با فتنه در گوشه و کنار وزارتخانه‌ها شاید یکی از علل امیدوار شدن فتنه‌گران باشد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور خاطر نشان کرد: دولت نباید اجازه دهد که خائنان به نظام و انقلاب از پیام اعتدال سوء استفاده کرده و مجدداً کشور را دچار هزینه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها