امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136288
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه 973 نفر جهت دریافت مجوز سقط درمانی به این سازمان خبر داد. در مدت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پزشکی قانونی استان تهران از مراجعه 973 نفر جهت دریافت مجوز سقط درمانی به این سازمان خبر داد.

در مدت مشابه سال گذشته تعداد متقاضیان دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی) 1032 نفر اعلام شده بود که این رقم نشان دهنده کاهش 5.7 درصدی این تقاضا در سال جاری می باشد.

بر طبق این گزارش در مهر امسال نیز 130 نفر متقاضی دریافت مجوز سقط درمانی بوده اند که از میان برای 84 نفر این مجوز صادر شده است.

شرایط ضروری برای صدور مجوز سقط درمانی به دو گروه تقسیم می‌شود. شرایط مربوط به ناهنجاری‌های جنینی و شرایط مربوط به وجود یک بیماری جدی در مادر که در مورد مشکلات و ناهنجاری های جنینی، تشخیص قطعی ناهنجاری با آزمایش ژنتیک معتبر یا سونوگرافی معتبر، ناهنجاری یا ناهنجاریها موجب حرج مادر شود، رضایت آگاهانه وکتبی مادر، سن بارداری کمتر از 19هفته بر اساس سونوگرافی سریال معتبر و اینکه حرج مادر توسط 3متخصص مربوطه تشخیص و به تایید پزشکی قانونی برسد است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها