امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136294
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در بازدید از دبیرستان امام حسین (ع) واقع در ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در بازدید از دبیرستان امام حسین (ع) واقع در روستای مرتضی گرد در منطقه 19 شهر تهران با حضور در جمع دبیران این دبیرستان اظهار داشت: حضور در جمع دبیران و استماع نظرات و پیشنهادهای معلمان را فرصت مغتنمی می‌دانم و همواره قدردان زحمات آنها هستم.

وزیر آموزش و پرورش هدف از بازدید مدارس را تشکر از زحمات معلمان در کلاس‌های درس بیان کرد و گفت:‌ آموزش و پرورش دارای مشکلات زیادی است که بخشی از آن ساختاری است.

وی با اشاره به تشتت و پراکندی نیروی انسانی در شهر تهران، تصریح کرد: با افزایش یک پایه به دوره ابتدایی به دنبال نیاز به 48 هزار معلم ابتدایی در کل کشور سامان‌دهی نیروی انسانی در مقطع ابتدایی را با چالش‌های عمده‌‌ای مواجه کرد که آثار آن در برخی از امور مشاهده می‌شود.

فانی خاطرنشان کرد:‌ با وجود تمام مشکلات و تنگناهای پیش‌رو به آینده آموزش و پرورش خوش‌بین هستم هرچند که نمی‌توان تمام مشکلات را یک شبه حل کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار