امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136297
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی اصغر بیات با بیان این خبر افزود: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی اصغر بیات با بیان این خبر افزود: در قراردادی که برای سال آینده با بیمه آتیه سازان حافظ تنظیم شده است، سقف پوشش بیمه ای بیماری های خاص نیز از 5 میلیون به 10 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: ثبت نام و انصراف از بیمه تکمیلی مستمری بگیران از ابتدای آذر ماه آغازشده و تا 30 بهمن ماه سال جاری ادامه دارد و قرار داد مذکور از یکم آذر سال93 تا پایان آبان 94 است.

وی تصریح کرد: مستمری بگیرانی که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند نیاز به مراجعه برای ثبت نام نداشته و آندسته از مستمری بگیرانی که برای اولین بار تقاضای ثبت نام برای بیمه تکمیلی دارند و یا آن گروه که نیاز به اصلاح اطلاعات یا انصراف دارند در این تاریخ به کانون های بازنشستگی سراسر کشور مراجعه کنند.

رئیس کانون عالی مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: مبلغ سرانه بیمه تکمیلی هر نفر 23 هزارو 200 تومان بوده و بیمه شدگان تهرانی می‌توانند به سایت www.kabta.ir نسبت به ثبت نام و یا اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها