امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136305
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 65
رمضان شجاعی کیاسری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور، اظهار داشت: از مشکلات اصلی سازمان مدیریت بحران، بودجه است که ...

رمضان شجاعی کیاسری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره وضعیت مدیریت بحران کشور، اظهار داشت: از مشکلات اصلی سازمان مدیریت بحران، بودجه است که سالیان گذشته بودجه این سازمان جدا و به معاونت برنامه‌ ریزی ریاست جمهوری واگذار شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر ستاد مدیریت کشور یک ریال نیز پول ندارد و اگر اتفاقی بیفتد، باید از معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری درخواست بودجه کند.

شجاعی کیاسری با اشاره به اینکه امیدواریم در بودجه امسال مشکل بودجه سازمان مدیریت بحران برطرف شود سازمان مدیریت بحران باید بحران‌های منطقه‌ای را در کشور شناسایی و نسبت به برطرف کردن آن اقدام کند. به عنوان مثال در جنوب کشور گردوغبار و در شمال کشور برف‌های سنگین از بحران‌های منطقه محسوب می‌شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید در هر استان متناسب با بحران‌های مرتبط آموزش‌های لازم در تمامی ادارات و دستگاه‌های دولتی و مدارس داده شود.

وی درباره موازی‌کاری دستگاه‌ها در مواقع بحران، اظهار داشت: در حال حاضر سازمان مدیریت بحران متولی خاصی ندارد و باید در مواقع بحرانی یکی از دستگاه‌های ذیربط به عنوان فرمانده عمل کند.

به گفته شجاعی کیاسری قوانین مدیریت بحران کشور نیاز به بازنگری دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها