امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136306
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، نشست جانشین معاون سازمان های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، نشست جانشین معاون سازمان های نظامی و قضایی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و مدیران این مجموعه با نمایندگان نیروهای مسلح در خصوص برنامه های سال 94و قانون طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر همچنین دستورالعمل های پیشنهادی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا مقدسی معاون سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر مرکز در مورد مصوبات این جلسه به روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گفت: در این نشست ابتدا ماده‌های 5 و 7 و 8 و 9 و 13 و 15 و 17 طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر که مرتبط با نیروهای مسلح و قوه قضاییه است برای حاضرین قرائت شد.

وی در ادامه افزود: مقرر شد نمایندگان حاضر در این نشست پس از بررسی و مطالعه این طرح، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دستورالعمل های پیشنهادی اعلام نمایند.

مقدسی با تشریح دیگر مصوبات این نشست که در رابطه با سازمان بسیج، نیروی انتظامی و وزارت دفاع بود اظهار داشت: کلاس‌هایی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر جهت دانشجویان پایور جدید سپاه در دانشگاه امام حسین )ع) تدریس می‌شود همچنین دانشگاه شهید محلاتی قم در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشگاه شهید مطهری در خصوص پرسنل غیر پایور بسیج دوره های آموزشی برگزار خواهند کرد.

 جانشین معاون سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر مرکز با بیان اینکه در سال 94 در هر کلانتری یک مامور امر به معروف و نهی از منکر برای پرسنل و ارباب رجوع تعیین می‌شود، گفت: ضمنا طرح آموزش آمران به معروف و ناهیان ار منکر ناجا در حال بررسی و اجرایی شدن در سال جدید است که در این طرح آموزش و گزینش برای آمران به معروف و ناهیان از منکر تبیین شده است.

حجت الاسلام و المسلمین مقدسی در پایان عناوین برنامه های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به چهار بخش فرهنگی تبلیغی، آموزشی و تربیتی، نظارتی و کنترلی، طرح و برنامه تقسیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها