امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136311
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد بازجویی پلیس اسرائیل در حال بررسی اتهام علیه یک افسر ارشد پلیس است که گفته شده ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد بازجویی پلیس اسرائیل در حال بررسی اتهام علیه یک افسر ارشد پلیس است که گفته شده هنگام بازجویی از متهم بر روی او آب جوش می‌ریخته است.

به نوشته روزنامه «هاآرتص»‌، پلیس رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) منع گفت‌وگو درباره این پرونده را لغو و برای افکار عمومی بیان کرد رئیس پلیس منطقه جنوبی اراضی اشغالی سه سال پیش، بر روی متهم (هنگام بازجویی) آب جوش ریخته است. این پلیس صهیونیستی، هر بار زمانی که پاسخ زندانی مطابق میل او نبوده، این کار را انجام می‌داده و همین اقدام باعث سوختگی در بخش‌های مختلف بدن این فرد شده است.

به گزارش واحد بازجویی پلیس رژیم صهیونیستی، افسران دیگری که با این پلیس کار می‌کردند، نیز مظنون به مشارکت در این اقدام هستند. شکایتی که علیه این پلیس مطرح شد، این تردید را به وجود آورد که اقدامات مشابه نیز صورت گرفته باشد از این رو، پلیس وادار شده تحقیقاتی در این زمینه انجام دهد و مدارکی درباره ادعاهای شاکی گردآوری کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها