امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136339
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 13
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری-تحلیلی «وورد بولتین» در گزارشی با اشاره به تحلیل ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری-تحلیلی «وورد بولتین» در گزارشی با اشاره به تحلیل کارشناسان& nbsp;سازمان شین بت (امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) درباره چشم انداز خاورمیانه تاکید کرد که در سال جدید میلادی نیز کشورهای خاورمیانه عربی همچنان از بی‌ثباتی رنج خواهند برد.
براساس این گزارش، ادامه بحران‌های اقتصادی همچون کاهش قیمت نفت منجر به تشدید بحران‌های امنیتی در خاورمیانه خواهد شد و خاورمیانه با ادامه بحران‌ها به یکی از ناامن ترین نقاط جهان برای زندگی تبدیل می‌شود.
شین‌بت در این گزارش با اشاره به تشدید بی‌ثباتی‌ها در کشورهای لیبی، سوریه و عراق و احتمال سرایت به کشوری چون مصر تصریح می‌کند که در عربستان سعودی میزان بیکاری در میان جوانان عددی بالغ بر 30 درصد است که این می‌تواند زمینه رشد رادیکالیسم در این کشور را فراهم کند.
امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در ادامه با اشاره به عدم توانایی در پیش‌بینی قطعی تحولات در خاورمیانه عربی تصریح می‌کند با توجه به این شرایط اسرائیل به طور ویژه سال سختی را خواهد داشت چرا که در این سال دولت جدید در اسرائیل با کابینه جدیدی با مشکلات مواجه خواهد شد.
قرار است در ماه مارس سال 2015 انتخابات پارلمانی در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها