امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136355
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به همت محمد احسانی مدیرجدید شبکه یک سیما و جمعی از مدیران، هنرمندان و برنامه‌سازان رسانه ملی، شب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به همت محمد احسانی مدیرجدید شبکه یک سیما و جمعی از مدیران، هنرمندان و برنامه‌سازان رسانه ملی، شب گذشته مراسم تکریمی برای مهدی فرجی، مدیرسابق شبکه یک سیما در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

مهدی فرجی در این مراسم و در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به انتخاب مناسب محمد احسانی بعنوان مدیر جدید این شبکه از سوی معاون سیما تصریح کرد: آقای پورمحمدی انتخاب‌های خوبی برای مدیران شبکه داشته‌اند که آقای احسانی هم از میان همه این گزینه‌ها حلاوت و شیرینی خاصی دارد. 22 سال است که ایشان را می شناسم و درطول این مدت از ایشان درس‌های زیادی گرفته‌ام.

مدیر پیشین شبکه یک سیما افزود: می‌خواهم سه حلالیت بطلبم؛ اول از مردم که اگرچه کارهایی تولید شد، اما شایسته کارهای بهتری هستند چون لیاقت آن را دارند و باید مدیران این را بدانند در مملکتی که متوسط مخاطبان تلویزیون 3 ساعت و 30 دقیقه است، باید برنامه‌های مفرح و خوبی تولید شود تا جوابگوی نیاز این مخاطبان باشد. دوم از هنرمندان حلالیت می طلبم، چرا که حق آنها بیشتر از این بود، اما توانایی ما در همین حد بود و من اینجا در حضور  همه خدا را شاهد می‌گیرم که هر کاری کردم، برای بهتر شدن آنتن بود و سعی خودم را کردم که هیچ وقت در حق هیچکس اجحافی نکنم. و‌ سوم از مسئولین که مرا شایسته این پست دانستند مخصوصاً از مهندس ضرغامی نیز تشکر می‌کنم و اگر قصوری از من سرزده است، بابت آن حلالیت می طلبم.

وی ادامه داد: رسانه نقش مهمی در کشور دارد و خدا را شکر صداوسیما در این حوزه به خصوص در حوزه بین الملل خوب عمل کرده است. عرصه رسانه خیلی تنگ و فشرده است و ما باید بهترین محصول را به مردم تحویل بدهیم تا مخاطب ما را حذف نکند.وی در پایان صحبت‌هایش از مناظره‌های انتخاباتی سال 92، پارک ملت، پایش و ثریا بعنوان برنامه‌های مورد علاقه خود نام برد که مورد توجه مردم هم قرار گرفته است.

در پایان این مراسم محمد احسانی مدیر جدید شبکه یک سیما، با اهدای لوح تقدیر، از مهدی فرجی تشکر کرد.

مجید مظفری، محمدرضا شریفی نیا، امیرنوری، حسام نواب صفوی، سروش صحت، اشکان خطیبی، محمدرضا ورزی، مرضیه برومند، محمدرضا شهیدی‌فر، جهانگیر کوثری، الهام غفوری، محمود رضوی، علی لدنی، اقبال واحدی، بهرنگ توفیقی و امیرعلی دانایی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار