امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136368
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۲
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین همایش بزرگداشت شهدای قرآنی موسوم به سوره‌های سرخ بعدازظهر ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین همایش بزرگداشت شهدای قرآنی موسوم به سوره‌های سرخ بعدازظهر امروز سه& zwnj;شنبه 9 دی ماه 1393 با حضور سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان، سردار کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله و جمعی از جامعه قرآنی خانواده معظم شهدا و بسیجیان تهران بزرگ در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار شد.

در این همایش سردار نقدی با اشاره به این که ملت ما آموزه و وصیت جاودان پیامبر را به جان خریده‌اند گفت:‌در دنیا خیلی‌ها قرآن خوانده‌اند و می‌خوانند اما ملت ما نشان داد که آموزه و وصیت جاودان پیامبر اسلام را به جان خریده و اثر آن در این ملت مشهود است که این اثر بصیرت است.

وی با اشاره به اینکه قرآن برای کسانی که تقوا پیشه می‌کنند هدایتگر است گفت:‌ هر کسی با نگاه به قرآن بصیرت پیدا نمی‌کند قرآن کتاب هدایت است اما کسانی که تقوا پیشه کنند و از ولایت پیروی کنند صاحب بصیرت می‌شوند اطاعت از ولایت یعنی دوری جستن از معاصی و افعال حرام این از مهمترین پایه‌های تقوای الهی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان حماسه 9 دی را محصول انس و آشنایی مردم با قرآن دانست و گفت: حماسه 9 دی نشان داد در جایی که بسیاری از شخصیت‌های پرآوازه و صاحب نام انقلاب مسیر غلط به مردم نشان می‌دهند باعث نمی‌شود تا مردم از راه خود گمراه شوند و 9 دی نشان داد که ملت ما فریب قرآن‌های بر نیزه را نمی‌خورند.

سردار نقدی فتنه را عاملی برای نمایان شدن چهره واقعی بسیاری از افراد دانست و گفت: حکمت ولایت این بود که در حالی که قرآن بر نیزه کرده بودند فرصت داد تا چهره واقعی خود را نشان دهند و این افراد در پرتو بصیرت مردم به زمین خوردند و  چیزی جز ننگ برای آنها باقی نگذاشت.

وی تشکیل حلقه‌های قرانی برای گرامیداشت شهدا را در ادامه حلقه‌های صالحین دانست و گفت: حلقه‌های صالحین که امروز شما به آن پیوسته‌اید محلی برای تربیت قرآنی انسان‌ها است و محور این حلقه‌ها شهدا هستند. این راه رستگاری است و دشمن بداند که این جوانان که در این حلقه‌ها گرد هم آمده‌اند فریب هجمه‌های آنان را نمی‌خورند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به هجمه‌های دشمن بر ضد فرهنگ جوانان ما گفت: دشمن دلخوش کرده که با ترویج بی‌بند و باری، شبکه‌های ضد اخلاقی و ضد اجتماعی ملت ما را به زانو در می‌آورد اما جوانان ما با پیروی از قرآن و ولایت این توطئه‌ها را نیز همانطور که توطئه 88 را خنثی کردند خنثی می‌کنند ما این راه را در پیروی از ولایت ادامه می‌دهیم و انشاالله همه با هم در قدس شریف نماز می‌‌خوانیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها