امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136375
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام الدین امامی‌فر با اعلام این خبر گفت: بر اساس آماری که از تعداد ثبت نام هنرمندان در سایت در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدنظام الدین امامی‌فر با اعلام این خبر گفت: بر اساس آماری که از تعداد ثبت نام هنرمندان در سایت در اختیار داریم، بالغ بر 506 هنرمند برای بخش مسابقه شاهدان شهر، 67 نفر در بخش پژوهشی و 78 هنرمند در بخش مروری بر آثار اعلام حضور کرده‌اند و در حال بررسی تقاضای شرکت تعدادی دیگر از هنرمندان مطرح در این رشته تخصصی هستیم.
وی با اشاره به اینکه دبیرخانه دوسالانه طی یک هفته گذشته با حجم بالایی از آثار ارسالی مواجه بوده، درباره بخش‌های دیگر دوسالانه توضیح داد: در بخش پژوهشی شامل: پایان‌نامه، رسالات و طرح‌های پژوهشی بیش از 30 عنوان، مقالات 25 عنوان به صورت نویسنده اول یا مشترک، در بخش مروری بر آثار دیوارنگاری شهری نیز 60 اثر از هنرمندان مجری از سال‌های 1357 تاکنون با محوریت موضوع دوسالانه و دو سال اخیر با موضوع آزاد، به دبیرخانه ارسال شده است.

امامی‌فر در مورد تعداد آثار رسیده در بخش مسابقه شاهدان شهر در مقایسه با دومین دوسالانه بیان کرد: مجموع آثار ارسال شده تاکنون با کل آثار رسیده در دوره قبل یعنی دومین دوسالانه برابر است.

وی تاکید کرد: بعد از اعلام خبر انعقاد قرارداد با هنرمندان برگزیده و راه‌یافته به نمایشگاه توسط سازمان زیباسازی شهر تهران، تعداد زیادی از هنرمندان نیز درخواست شرکت در این دوسالانه داشتند که تقاضای آنها در شورای سیاست‌گذاری دوسالانه در حال بررسی است.

سومین دوسالانه ملی دیوارنگاری شهری در سه بخش مسابقه شاهدان شهر، بخش پژوهش و مروری بر آثار دیوارنگاری شهری، از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود. هنرمندان در بخش مسابقه این رویداد هنری با موضوع قرار دادن،آیات، اذکار و روایات اسلامی، رویدادهای زندگی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و یاد و خاطره ایثارگران (شهدا و جانبازان) به نقاشی دیوارهای از پیش تعیین شده در شهر تهران می پردازند. علاقمندان جهت دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار