امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136377
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مصوبه 526 هیات انتخاب کتاب، «پرونده مسکوت» محمدحسن روزی‌طلب از انتشارات مرکز اسناد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مصوبه 526 هیات انتخاب کتاب، «پرونده مسکوت» محمدحسن روزی‌طلب از انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، & laquo;نیست انگاری و شعر معاصر» یوسفعلی میرشکاک از انتشارات موسسه فرهنگی و هنری روزگار نو و ... از جمله کتاب‌هایی است که در چند وقت اخیر در بازار کتاب نیز با استقبال مخاطبان روبرو بوده است، به چشم می‌آید. نکته دیگر در این مصوبه کتاب‌های کودک و نوجوان است که خودنمایی می‌کند.

بر اساس این گزارش، به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه کتاب‌های منتشر شده و بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی (اداره کل امور کتاب) و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در  استان‌ها، یک نسخه از هر کتاب چاپ اول، پس از اعلام وصول به دبیرخانه هیات انتخاب و خرید کتاب ارسال می‌شود تا در نشست‌های این هیات درباره خرید آن اعلام نظر شود. از این رو، برای طرح کتاب در هیات یاد شده نیازی به مکاتبه یا مراجعه حضوری ناشران نیست.

در جلسات هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اصغر محمدخانی، حمیدرضا ارباب سلیمانی، محمدکاظم شمس، محمدعلی مهدوی‌راد، علی شجاعی صائین، علی‌اصغر سیدآبادی، مصطفی امیدی و علی اوجبی حضور دارند.

ناشران می‌توانند برای آگاهی از مصوبات پانصد و بیست‌ و‌ ششمین نشست هیات انتخاب و خرید کتاب به آدرس اینترنتی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار