امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136399
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 122
«امین زندگانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد دوری دوساله اش از تلویزیون گفت: دو ...

«امین زندگانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد دوری دوساله اش از تلویزیون گفت: دو سال اخیر بیشتر درگیر فعالیت‌های سینما و تئاتری‌ام بودم و کمتر توانستم در تلویزیون حضور داشته باشم. بازی در سریالی چون «شاهگوش» و تئاتری نظیر «تانگوی تخم مرغ داغ» بخش زیادی از زمانم را به خود اختصاص داد.

وی افزود: قبل از حضورم در این سریال، دو پیشنهاد دیگر هم داشتم که نقش مهدی سومین پیشنهادم بود.

 بازیگر سریال «معصومیت از دست رفته» ادامه داد: زمانیکه فیلم نامه سریال «همه چیز آنجاست» را خواندم، علاوه بر قصه اثر، دیدن اسامی چون داود هاشمی، علیرضا افخمی، میرمیران خبر از رخ دادن اتفاق خوبی در این حوزه می‌داد.

او درباره نقش مهدی نیز گفت: مهدی از آن دسته شخصیت هایی است که هر خانواده ایرانی دوست دارد یک پسر مثل او داشته باشد. چراکه سالها است فرزندان، نقش کم رنگی را در چارچوب خانواده دارند، حال یا اینکه این موضوع را فراموش کرده و یا اینکه از آن دوری می کنند.

این بازیگر ادامه اظهار داشت: فرزندان امروزی فقط از پدر و مادر خود متوقع هستند که برای من چه کرده ای؟ همین ها هم باعث شده تا در حال حاضر شاهد پیدایش نسلی تقریبا فردگرا باشیم که بخش عمده ای از این نسل هم در اطرافمان زیاد می بینیم.

زندگانی در ادامه بیان داشت: همان ابتدا که ریز شخصیتی مهدی را متوجه شدم، خوشحال شدم بابت اینکه هرگاه او را ببینم بابت ایفایش حس خوبی دارم چراکه خودم هم دوست دارم تا چنین پسری در هر خانواده ای حضور داشته باشد.او دلسوز خانواده است و فقط به فکر خودش نیست و پیشرفت همه اعضای خانواده اش برایش مهم اند.

 

 

زندگانی با اشاره به قصه ساده‌ای که این شب ها شاهدیم، افزود: اصولا رعایت سادگی در ساخت سریال مشکل است و این موضوع چه در بخش کارگردانی و چه در بخش بازیگری سختی های خاص خود را نیز به همراه دارد. بر همین اساس و به خاطر سادگی کار، اغلب حدس می‌‌‌‌‌زدند تا سریال پر مخاطبی شود.

او درباره اینکه پس از دو سال دوباره در تلویزیون حاضر شده است، افزود: زمانیکه با شهرام شاه حسینی صحبت کردم، به این نتیجه رسیدم که با یک کارگردان خوب همکاری می کنم و علاوه بر اینها اختلاف سنی کمی نیز با او دارم و می‌توانیم به خوبی با یکدیگر به تعامل برسیم. 

بازیگر سریال «طلسم شدگان» ادامه داد: زمانیکه اسامی گروه اعم از بازیگران و غیره را دیدم، دیگر هیچ بهانه ای برای دور ماندن از یک اثر تلویزیونی خوب نبود. در خلال کار هم که قرار گرفتیم، دیدیم که تهیه کننده برخلاف برخی از گروه ها به تمامی وعده هایش عمل کرده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها