امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136419
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کورش باقری، سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری ظهر امروز با حضور در محل این فدراسیون برای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کورش باقری، سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری ظهر امروز با حضور در محل این فدراسیون برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون وزنه‌برداری، ثبت نام کرد.

باقری با اعلام این خبر به فارس گفت: آرزوی قلبی‌ام این است که هر فردی به عنوان رئیس بعدی فدراسیون وزنه‌برداری انتخاب می‌شود بتواند برنامه‌های فدارسیوت را بهتر از گذشته پیش برده و در راه ایجاد وفاق و همدلی بیشتر در بین خانواده وزنه‌برداری قدم‌ای مثبتی را بردارد.

وی در مورد دلایل این موضوع ادامه داد: هم پیشنهاد دوستان و خانواده وزنه‌برداری بود که از مدت ها قبل از من می‌خواستند این کار را انجام دهند که البته در ابتدا راغب نبودم اما زمانی که خود حسین رضازاده و زرین‌گل، نایب رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری برای این کار به مت پیشنهاد دادند، جلو آمدم.

باقری در پایان عنوان کرد: حقیقتاً به این دلیل آمدم که اگر یک درصد کار رضازاده درست نشد تا آخر باشم در غیر این صورت حتی اگر در لحظات آخر کار رضازاده درست شود، به نفع او کنار خواهم رفت.

انتهای پیام/ی

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها