امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136445
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۳
تعداد بازدید: 47
مهرداد بذرپاش ظهر امروز در حاشیه اجتماع بزرگ بسیجیان شهر دانسفهان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره ...

مهرداد بذرپاش ظهر امروز در حاشیه اجتماع بزرگ بسیجیان شهر دانسفهان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به برملا شدن ماهیت فتنه پس از آشوب‌های مقطعی که به وجود آمد اظهار کرد: باید زمان سپری می‌شد و ماجرای روزه‌خواری و توهین‌ها صورت می‌گرفت و حرمت‌شکنی‌ها به قله عاشورا می‌رسید تا فتنه‌گران خلع سلاح شوند و کاسه صبر مردم حماسه 9 دی را رقم بزند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: فتنه در خارج اتفاق افتاد و پس از 9 دی اصحاب فتنه یک بار دیگر نشست خود را تشکیل داده و تفاهم کردند که ایران باید غنی‌سازی را لغو کند.

این مسئول ادامه داد: بر این اساس ماجرای تحویل غنی‌سازی پنج درصد در خاک ترکیه در ازای دریافت غنی‌سازی 20 درصد از اروپا پیش آمد که حاصل آن نیز قطعنامه 1912 شورای حکام بود که به قانون جامع تحریم‌ها علیه ایران انجامید.

بذرپاش تصریح کرد: مخملباف که یکی از عناصر ضد انقلاب در ایام فتنه بود، اعلام می‌کند که مردم ایران را زیر فشار قرار دهید تا جمهوری اسلامی کوتاه بیاید.

وی با بیان اینکه فتنه یعنی 235 هزار میلیارد تومان زیان به کشور و سکوت تأمل‌برانگیز خواص تصریح کرد: این سکوت دل رهبری انقلاب اسلامی را خون کرد اما مردم همیشه در صحنه حاضر بودند.

این مسئول به کشته شدن تعدادی از شهروندان بی‌گناه در ایام انتقام‌جویی فتنه اشاره و عنوان کرد: این در حالی است که فتنه‌گران با علم کردن ماجرای ندا آقاسلطان در پی اجرای پروژه کشته‌سازی و مظلوم‌نمایی که همان سیاست دبه کردن است بودند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیران در مجلس شورای اسلامی با اذعان به این مطلب که اگر رهبری جلوی شعار نه غزه؛ نه لبنان ایستادگی نمی‌کردند، ما امروز در خیابان‌های تهران با داعش در حال جنگ بودیم، گفت: بی‌اعتمادی به آمریکا در حالی ادامه دارد که در تاریخ به ثبت نرسیده است که کشور ما به خاک کشوری دیگر تجاوز کرده باشد.

بذرپاش بیان کرد: اینکه برخی به بازگشت کشور به دوران قاجار تمایل دارند و بی‌اعتمادی به آمریکا را جنگ‌طلب معرفی می‌کنند و در حال پیچیدن نسخه مظفرالدین شاهی که همان نسخه خوش‌بینی به نظام سلطه است، هستند.

وی با اشاره به روند مبارزاتی ملت از سال 42 در ورامین تا شهدای میدان ژاله و تقدیم هزاران شهید و جانباز و مفقودالأثر و شهدای ترور این موارد را سندی بر بی‌اعتمادی به آمریکا عنوان و بیان کرد: بی‌اعتمادی جمهوری اسلامی به این جرثومه نامردی که با کاهش 50 تا 60 درصدی قیمت نفت در پی ضربه به انقلاب اسلامی است ادامه دارد.

این مسئول گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای که علیه جمهوری اسلامی تأسیس شده‌اند، با رواج اختلاف شیعه و سنی؛ تبلیغ وهابیت و ضربه به سبک زندگی به دنبال براندازی هستند که نسخه‌پیچی به سبک قاجاریه نیز از تأثیرات القائات این دسیسه‌ها است.

عضو هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ملت ایران با سکوت نکردن در ایام فتنه نصر و یاری ولایت‌فقیه را انجام دادند و این به معنی ماندگاری یک حماسه به سرکردگی آمریکا در فتنه بود.

این مسئول افزود: آمریکا امروز و پس از گذشت 60 سال از کودتای 28 مرداد اعلام دخالت خود را آشکار کرد و بی‌تردید 60 سال دیگر این دولت دخالت آشکار خود را در ماجرای فتنه 88 آشکار می‌سازد.

انتهای پیام/77005/ط40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها