امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136448
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این قطعه که به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده و به برنامه ثریا اهدا شده است چشم اندازی از مسیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این قطعه که به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهیه شده و به برنامه ثریا اهدا شده است چشم اندازی از مسیر پیش روی پیشرفت ایران اسلامی را در جنگ نابرابر اقتصادی و تحریم های ظالمانه به تصویر می کشد که با صدای حامد زمانی و شعر علی فردوسی به روی آنتن خواهد رفت.

 برنامه ثریا امشب طبق اعلام قبلی به بررسی ساختار تحریم های 3 دهه گذشته علیه کشورمان و اتفاقات روی داده برای اقتصاد کشور بعد از گذشت بیش تر از یکسال از توافق ژنو خواهد پرداخت.

در این برنامه دکتر فواد ایزدی عضو هیات علمی دانشگاه تهران بعنوان میهمان برنامه حضور خواهد داشت و مسعود براتی و افشین میرزایی بعنوان دو تن ا زپژوهشگران حوزه تحریم وی را همراهی خواهند کرد.

گفتنی است در این برنامه پرسیده شده است: شما کدام راهکار را برای بی اثر شدن همیشگی تحریم های غرب مؤثرتر می دانید؟

 1. انعطاف بیشتر در برابر غرب      2. رفع ضعف های داخلی اقتصاد و صنعت

که مخاطبان می توانند از هم اکنون با ارسال گزینه مورد نظر به شماره پیامک 300001435  در این نظرسنجی شرکت کنند.

ثریا، با شعار دیدبانی برای پیشرفت ایران، هر چهارشنبه بعد از سریال شبانه، با بررسی موضوعات مرتبط با پیشرفت ایران، راس ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش می شود.

بینندگان ثریا می توانند از طریق تارنمای ثریا برنامه به نشانی: www.sorayatv.ir و شماره تلفن گویای88019330 یا تلفن همراه 09300001435 در طول هفته با عوامل برنامه در تماس باشند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها