امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136488
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 23
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیأت وزیران روز چهارشنبه و به پیشنهاد ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیأت وزیران روز چهارشنبه و به پیشنهاد شورای عالی بیمه سلامت، با کاهش تعرفه همراه بیماران مراکز دولتی در سال 1393 مطابق تعرفه سال 1392 موافقت کرد.

به موجب این مصوبه، تعرفه تخت همراه در بیمارستان‌های درجه یک از 387 هزار ریال به 210 هزار ریال، درجه دو از 310 هزار ریال به 167 هزار ریال، درجه سه از 233 هزار ریال به 125 هزار ریال و درجه چهار از 155 هزار ریال به 84 هزار ریال کاهش یافته است.

هیأت وزیران همچنین در این جلسه که به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد، آیین‌نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی را به تصویب رساند.

در این تصویب‌نامه چگونگی تغییر وضعیت استخدامی به رسمی و پیمانی تعداد 4776 نفر از مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تعیین شده است.

همچنین هیات دولت به منظور حفاظت از منابع ملی شده و اراضی دولتی واقع در حریم شهرها، شهرک‌ها و شهرهای جدید و ممانعت از تجاوز به عرصه‌های مذکور، توسعه فضای سبز اعم از زراعت چوب، جنگل‌کاری، آبخیزداری، پارک‌های جنگلی و درختکاری در حریم شهرها و همچنین توسعه بهره‌برداری‌های همگن فعالیت‌هایی نظیر طبیعت‌گردی، کشت گیاهان دارویی و صنعتی در حریم شهرها، آیین‌نامه‌ای را به تصویب رساند.

این آیین‌نامه، با حفظ مالکیت دولت بر این اراضی، حق بهره‌برداری و یا حق انتفاع از عرصه‌های مذکور را در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها