امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136489
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه در پایان صحن علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی به رئیس‌ جمهور در مورد فعالیت دفتر خدمات حقوقی بین‌الملل ریاست جمهوری در لاهه گفت:‌ مطابق بیانیه 1981 الجزایر بیش از 35 سال است که فعالیت این دفتر در راستای پیگیری دعاوی ایران و آمریکا ادامه دارد.

وی با اشاره به اجاره محل این دفتر و اشتغال ده‌ها نفر کارمند و مدیر در آن خاطرنشان کرد: این هزینه‌ها چه ضرورتی دارد، خوب است که این دفتر در سفارت ایران تجمیع شده تا از هزینه‌های زائد جلوگیری شود.

دواتگری در تذکر دیگر خود به رئیس‌ جمهور با یادآوری گذشت 18 ماه از انتخابات ریاست جمهوری و عدم تحقق وعده انتخاباتی او در مورد احیای دریاچه ارومیه و تأسیس فرهنگستان زبان و ادبیات آذری افزود: در بودجه سال 93، میزان 2 هزار میلیارد اعتبار برای احیای این دریاچه اختصاص داده شده اس،ت اما اکنون که ماه‌های پایانی سال را پشت سر می‌گذاریم بیم آن می‌رود که شهرستان‌های اطراف این دریاچه به بیابان تبدیل شود.

نماینده مردم مراغه همچنین بر ضرورت رسیدگی به وضعیت رصدخانه این شهرستان با توجه به قدمت و ارزش تاریخی آن تأکید کرد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها