امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1365
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 224
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مستقر در فرمانداری تهران سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مستقر در فرمانداری تهران سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری صبح امروز چهارشنبه پس از ثبت‌نام در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا درباره لیست شورای شهر این جبهه اظهار داشت: لیست شوراهای شهر جبهه پیروان خط امام و رهبری تا آخر فروردین ماه نهایی می‌شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، درباره حضورش در انتخابات شوراها یادآور شد: شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان و برخی احزاب و تشکل‌های عضو جبهه پیروان از بنده خواستند که در عرصه انتخابات شوراها حضور داشته باشم.

وی همچنین گفت: با توجه به اینکه سال‌ها جامعه‌شناسی شهری را مطالعه و تدریس کرده‌ام و در شهرهای مختلف نیز زندگی کرده‌ام فکر می‌کنم می‌توانم در امر شوراها تجربیات خود را به منصه ظهور برسانم.

سجادی در پایان خاطر نشان کرد: قاعدتا در لیست شوراهای شهر جبهه پیروان خط امام و رهبری حضور دارم و اگر در لیست نهایی باشم در این عرصه می‌مانم و گرنه در انتخابات شوراها شرکت نخواهم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار