امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136504
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به علی ربیعی وزیر کار، تعاون و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواستار
متن این نامه به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
جناب آقای ربیعی
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی
همانگونه که مستحضرید یکی از موانع رشد و توسعه بخش تعاون، مداخلات غیرقانونی دولت در امور تعاونی‌ها بالاخص انتخابات آنها بوده است. چنانکه همیشه به دلیل این دخالت‌ها، بخش تعاون با چالش جدی مواجه بوده و موجب دلسردی و ناامیدی تعاونگران محترم شده است. برای جلوگیری از این مداخلات غیرقانونی، مجلس شورای اسلامی در ماده 73 قانون اصلاح بخش تعاون، هر گونه دخالت در امور اجرایی، مدیریتی، مجامع و انتخابات اتاق‌های تعاون را ممنوع کرده است.
حضرتعالی نیز به دلیل حساسیت نمایندگان محترم، بر این مهم تأکید داشته و بخشنامه‌ای نیز صادر فرموده‌اید که این اقدام ارزشمند، مورد اقبال تعاونگران عزیز نیز قرار گرفته است. لکن اخیراً قرائن و شواهدی از دخالت و توصیه‌های مسئولین آن وزارتخانه مشاهده و موجب نگرانی شده است.
انتظار بر آن است ترتیبی اتخاذ فرمایید که مدیران، مشاوران و مسئولین تابعه وزارت تعاون، اعم از استانی و ستادی از هر گونه دخالت مستقیم و غیرمستقیم منع شوند و بر اساس فرمایش امام‌راحل (ره) که میزان رأی ملت است و تأکید مقام معظم رهبری که آراء حق‌الناس است، مراقبت شود که تخلفات گذشته صورت نگیرد. امید است با درایت جنابعالی شاهد انتخاباتی با شکوه، قانونمند، مردمی و بدون حاشیه باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها