امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136507
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه «رای الیوم» به نقل از یک منبع دیپلماتیک غربی موثق نوشت: یک ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه «رای الیوم» به نقل از یک منبع دیپلماتیک غربی موثق نوشت: یک هیات امنیتی- مشورتی آمریکایی متشکل از 5 نفر که در کمیته ای به نام کمیته پی گیری مساله فلسطین فعالیت می کنند، با هماهنگی مقامات دمشق و امان (پایتخت اردن) به دمشق سفر کرده است.

به گزارش العالم، هنوز خبری از موضوعات و مسایل مطرح شده در این سفر و دیدار کاملا محرمانه که دست کم هفت ساعت ادامه داشته و در این مدت آمریکایی ها با مقامات عالی رتبه دولت بشار اسد، گفت وگو کرده اند، منتشر نشده است.

گفته می شود این هیأت به صورت کاملا محرمانه و در بایکوت خبری به دمشق سفر و با چند تن از مقامات سوری دیدار کرده و سپس دوباره به امان پایتخت اردن بازگشته و در آنجا گزارشی ویژه تهیه کرده است.

به گفته یک منبع دیپلماتیک، این هیات آمریکایی شامل افرادی از کمیته پیگیری مساله سوریه است که این کمیته نیز نماینده هفت دستگاه آمریکایی از جمله سازمان های اطلاعات، پنتاگون و اداره امور خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا و دفتر امنیتی سفارت آمریکا در امان پایتخت اردن است.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار