امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136512
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 36
زهره طبیب زاده نوری در گفت و گو با خبرنگار  گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به طرح ساماندهی زنان کارتن خواب گفت: ...

زهره طبیب زاده نوری در گفت و گو با خبرنگار  گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به طرح ساماندهی زنان کارتن خواب گفت: متأسفانه مکانی در ملارد شهریار به این موضوع اختصاص داده شده است و اماکنی که در تهران به این موضوع اختصاص داشت، به دلیل استاندارد نبودن قابل استفاده نیست.

وی ادامه داد: ما امیدوار بودیم طرح توسعه آنجا انجام شود تا زنان کارتن خواب نیز در آنجا مستقر شوند اما متأسفانه ما دو سال پیگیر توسعه آن مکان هستیم که به هیچ وجه به آن توجه نشده است و هیچ کاری در این زمینه از طرف دستگاه‌ها انجام نشده است.

هم اکنون برای آقایون کارتن خواب نیز در آنجا ظرفیت قابل قبول وجود ندارد بنابراین اصلا ظرفیت جمع آوری زنان کارتن خواب را ندارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: دستگاه‌های مرتبط با این زمینه باید با کمپ‌های غیر استاندارد برخورد کنند، بنده در بازدیدی که از یکی از این کمپ‌ها داشتم شاهد بودم که متأسفانه اصلا شرایط مناسبی نداشت، این محل در اختیار بخش خصوصی بود اما به هیچ وجه شرایط استاندارد و اصولی را نداشت و متأسفانه به محلی برای کارهای خلاف عرف و شرع تبدیل شده بود.

طبیب زاده ادامه داد: گزارش این مرکز را به بهزیستی و نیروی انتظامی غرب کشور ارائه دادم و امیدوار هستیم هر چه سریعتر این اقدام عملیاتی شود و زنان کارتن خواب ساماندهی شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها