امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136513
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 52
مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تخریب طبقه منفی 3 پاساژ علاءالدین اظهار داشت: آنچه که قانون ...

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تخریب طبقه منفی 3 پاساژ علاءالدین اظهار داشت: آنچه که قانون مشخص کرده است باید اجرایی شود. استفاده از پارکینگ به هیچ دلیلی نباید تبدیل به استفاده تجاری و یا حذف شود.

وی ادامه داد: در طبقه بالای پاساژ علاءالدین نیز اضافه اشلوب ممنوع است و شهرداری بخشنامه‌ای نیز در این خصوص صادر و بر ممنوعیت این کار تأکید داشته است. حتی اگر مهندس ناظر نیز اعلام کند این کار ایرادی ندارد ولی این ساختمان چند سال پیش ساخته شده است و از آن زمان تا حالا ضرایب ساختمانی مجدد باید محاسبه شود.

چمران یادآور شد: در کمیسیون ماده 100 تخریب طبقه منفی 3 پاساژ علاءالدین رأی آورده است و آنچه که این کمیسیون مصوب کرده است باید اجرایی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: از نیروی انتظامی نیز باید در تخریب طبقه منفی 3 پاساژ علاءالدین کمک گرفت و کارکنان شهرداری به تنهایی از عهده این کار برنمی‌آیند.

وی گفت: توصیه و تأکید اعضای شورای شهر این است که باید این قسمت از پاساژ علاءالدین بر اساس حکم ماده 100 تخریب شود.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها