امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13652
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 165
سعید گل‌صنم‌لو مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به ...

سعید گل‌صنم‌لو مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دشمنان جنگ روانی را دامن زده بودند که رغبت مشارکت را از مردم بگیرند. از سوی دیگر مطرح شدن بحث بی‌اساس تقلب در دوره گذشته بهانه‌ای دست دشمنان داده بود تا پیش بینی‌های پوچی از عدم مشارکت مردم در انتخابات داشته باشند.

وی افزود: با همه اینها حضور مردم با مشارکت بالا در این برهه از زمان بسیار ارزشمند و البته خنثی کننده این نظریات بود.

گل‌صنم‌لو در ادامه خاطر نشان کرد: در کنار اختلاف سلیقه‌های گوناگون همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند هر رای فارغ از توجه به سلایق مختلف یک تایید بر نظام جمهوری اسلامی بود. اینکه نظام ساز و کاری برای مهر تایید زدن مردم به دست آورد افتخار ارزشمندی است که کشورهای مختلف به بهانه‌های گوناگون به دنبال دست یابی به آن هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد با اشاره به وجود دموکراسی اسلامی ایرانی در انتخابات، گفت: در هر کشوری یک سری ساز و کار و فیلترینگ هست که امکان مشارکت آزاد همه احزاب و اقشار را می‌گیرد با این حال در نظام انتخاباتی ما از تمام سلایق و حتی نامزدهای مستقل وجود داشتند. همین مسئله نشانگر مردم سالاری و دموکراسی حاکم بر کشور ما است و کشورهایی مثل آمریکا با نظام دو قطبی‌شان با وجود ادعاهایی که نسبت به آزادی و آزاد اندیشی دارند سال‌ها باید به دنبال رسیدن به نظام آزاد انتخابات ما بدوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها