امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136534
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، دادستان نظامی استان آذربایجان غربی اعتماد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، دادستان نظامی استان آذربایجان غربی اعتماد مردم را یکی از عوامل اساسی تقویت اقتدار نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی برشمرد.

کریم نوروزی در جمع رؤسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های شهرستان سلماس افزود: عمل به قانون تضمین کننده این اعتماد است لکن به بهانه رعایت حقوق شهروندی نباید میدان برای هنجارشکنان و قانون گریزان به محیط امن تبدیل گردد.

وی با بیان این که اوضاع کنونی منطقه اقتضا می کند که نیروهای مسلح بیش از پیش در موضع اقتدار و قدرت  قرار گیرند، افزود: رسالت دادسرای نظامی حفظ این اقتدار و قدرت است که در سایه نظم و انضباط ناشی از عمل به قانون و تحکیم جایگاه فرماندهی حاصل می شود.

دادستان نظامی استان آذربایجان غربی در ادامه به تشریح مقررات مربوط به طرز تشکیل پرونده قضایی در دادسرای نظامی پرداخت و گفت: مأمورین انتظامی اولین مقامات برخورد کننده با جرم هستند لذا بروز اشتباه در تحقیقات مقدماتی یقیناً به خطا در صدور حکم و اجرای عدالت منجر خواهد شد.

نوروزی ادامه داد: پس دقت در تشکیل پرونده و جمع آوری ادله بدون هیچ تبعیضی تضمین کننده صدور رأی قضایی عادلانه است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها