امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136535
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، نشست مشترک معاونت تشکل‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، نشست مشترک معاونت تشکل‌ های مردمی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، ستاد اقامه نماز، اتاق اصناف، بسیج اصناف، اداره کل صنعت و معدن و تجارت و کمیسیون اتاق اصناف به جهت برپایی نماز اول وقت در بازار در دفتر ریاست اتاق اصناف استان مازندران برگزار شد.

در این نشست معاونت تشکل‌های مردمی ستاد احیای استان مازندران برنامه های ابلاغی و اجرایی کلیه اتحادیه های بازار در این استان را ارائه کرد و گفت: باید در تمام اتحادیه های بازار شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شود و از ظرفیت‌های موجود در راستای نهادینه سازی این دو اصل مهّم و همگانی کردن تذکر لسانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم بنحو احسن بکارگیری گردد و نیز گزارشات اقدامات صورت گرفته جهت اطلاع و پیگیری به دبیرخانه ستاد احیاء استان مازندران ارسال شود.

سپس هر یک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص محورهای مطروحه در این نشست  بیان و به مباحث مؤثر و راهبردی  از سطح بازار و ... اشاره کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها