امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136550
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 327
به گزارش گروه بین‌المللی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مجتهد»، فعال توئیتری عربستانی که هویت وی مجهول، و به انتشار اخبار ...

به گزارش گروه بین‌المللی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مجتهد»، فعال توئیتری عربستانی که هویت وی مجهول، و به انتشار اخبار محرمانه خاندان آل سعود مشهور است، ادعا کرد که بزودی «خالد التویجری» رئیس دیوان پادشاهی عربستان، تغییرات مهمی در سطح کلان در این کشور اعلام خواهد کرد.

این سخنان مجتهد، ساعاتی پس از انتشار خبر انتقال ملک عبدالله به بیمارستان شهرک پزشکی «ملک عبدالله» در ریاض در توئیتر منتشر شد.

مجتهد در ادعایی بزرگ و به دور از انتظار گفت: آماده‌باش امنیتی گسترده‌ای که هنوز جزئیاتش به دستم نرسیده از بامداد امروز (در عربستان) برقرار شده است. (خالد) التویجری بزودی تصمیم‌های زیر را از جانب پادشاه اعلام می‌کند: سلمان (بن عبدالعزیز ولی‌عهد) برکنار می‌شود و مقرن (بن عبدالعزیز) جانشین ولی‌عهد می‌شود.

مجتهد افزود: بعد از اعلام این موضوع، پادشاه کناره‌گیری می‌کند و مقرن قدرت را در دست می‌گیرد و پادشاه اعلام می‌شود سپس متعب (بن عبدالله بن عبدالعزیز) ولی‌عهد مقرن خواهد شد.

 

مجتهد درباره حال پادشاه نیز گفت: آنچه تاکنون از آن با خبر شده‌ام این است که آثار خستگی (و بیماری) از دو روز پیش بر پادشاه عارض شده است و از دیشب حال او بدتر شد و با بالگرد خصوصی ساعت 11 شب گذشته به بیمارستان منتقل شد.

مجتهد افزود: اردوگاه پادشاه در «روضة خریم»، بیمارستانی مجهز دارد اما به نظر می‌رسد که حال پادشاه وخیم شده است که نیاز به بیمارستانی پیشرفته‌تر پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها