امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136559
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «صدیق احمد عثمانی» معاون پارلمان افغانستان امروز در واکنش به پیشنهاد برخی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «صدیق احمد عثمانی» معاون پارلمان افغانستان امروز در واکنش به پیشنهاد برخی از اعضای این مجلس مبنی بر کاهش حقوق اعضای ارتش این کشور اظهار داشت: فعالیت‌های فداکارانه، جدیت و جان‌فشانی‌های ارتش باید پاس داشته شود و از این جهت اتخاذ تدابیر تشویقی در قبال ارتش یکی از نیازهای اساسی و فوری است و در چنین شرایطی پیشنهاد کاهش حقوق ارتش هیچگونه پشتوانه منطقی و توجیهی ندارد.

وی در ادامه از جانفشانی‌های ارتش در منطقه « دانگام» ولایت «کنر» قدردانی کرد و افزود: نیروهای امنیتی که در دانگام مشغول جنگ و نبرد هستند، باید مورد ستایش و نوازش قرار داده شود.

این عضو پارلمان افغانستان گفت: در این که ارتش این کشور سزاوار تقدیر و تشویق است، جای شک نیست و شهروندان افغانستان نیز نسبت به اعضای ارتش این کشور ارادت خاص دارند به طوری که واکنش‌های گسترده مردمی در قبال کشته شدن 21 تن از اعضای ارتش افغانستان در سال گذشته بر اثر حمله شب هنگام طالبان به یک پاسگاه ارتش در ولایت «کنر»نشان داد که ارتش افغانستان یکی از محبوب‌ترین ارتش دنیا است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها