امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۷:۲۰
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136566
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «انتصار الجبوری» از اعضای کمیسیون زنان در پارلمان عراق امروز(چهارشنبه) از ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «انتصار الجبوری» از اعضای کمیسیون زنان در پارلمان عراق امروز(چهارشنبه) از نقش ایران در عراق تمجید و تاکید کرد که این کشور در آزادسازی بسیاری از شهرهای تحت سیطره داعش، تاثیر بسزایی دارد.

الجبوری به «السومریه نیوز» گفته که ایران در آزادسازی بسیاری از شهرهای تحت اشغال داعش نقش اساسی داشته است و نیروهای بسیج مردمی نیز با کمک «مستشارین نظامی ایرانی که شایستگی آنها کمتر از مستشارین آمریکایی نیست»، موفق شدند چندین شهر را آزاد کردند.

وی افزود: ما اکنون در بحران به سر می بریم، اراضی ما اشغال شده  و مردم ما اسیر و گرفتار داعش هستند. عراق به نیابت از دنیا با تروریسم می جنگد و کشورهای دنیا باید حامی آن باشند.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روز گذشته طی سخنانی با تاکید بر اراده قاطع ایران برای تداوم حمایت همه‌جانبه از دولت عراق به منظور ریشه‌کنی فتنه تروریسم در این کشور گفت: حتی یک وجب از خاک عراق نیز نباید در اشغال تروریست‌های تکفیری باقی بماند.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار