امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۲۱:۰۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1366
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 212
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم زمانی ...

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم زمانی که از برگزاری این جشن دولت در ورزشگاه 100 هزار نفری مطلع شدم، از رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در خصوص جنبه‌های سیاسی و انتخاباتی که این جشن دارد پرسیدم که وی با اطمینان سیاسی بودن این جشن را تکذیب کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع دیگری که مطرح شد بحث جابه‌جایی تعداد زیادی از مردم از اقصی نقاط کشور به تهران بود که مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد که وی در این خصوص نیز گفت برگزاری جشن در تهران موضوعی بود که مجموعه در مورد آن به توافق رسید.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط فعلی که کشور در آن قرار گرفته و بحث انتخابات و تحریم‌ها نیز مطرح است، برگزاری این جشن با هزینه‌های بالای آن کار درستی نیست.

این مسئول ادامه داد: البته دامن زدن به این موضوع نیز کار صحیحی به نظر نمی‌رسد و در این خصوص باید کمی تأمل کرد.

به گفته عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پس از برگزاری این جشن رئیس سازمان میراث فرهنگی برای برطرف کردن شبهاتی که در اذهان عمومی به وجود آمده باید برای پاسخگویی به برخی از سئوالات در کمیسیون فرهنگی حاضر شود.

انتهای پیام/77010/و30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها