امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13661
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری تشکیل جلسه علنی می‌دهند و در این جلسات قرار است سؤالات نادر قاضی‌پور، جواد جهانگیرزاده و عزیز اکبریان نمایندگان ارومیه و کرج و اشتهارد از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

رسیدگی به پرسش رجب رحمانی نماینده تاکستان از حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش نیز در دستور کار جلسات علنی این هفته مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درمورد ردّ تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور، گزارش‌های کمیسیون شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری سیستان و بلوچستان و همچنین تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری اصفهان، تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای کشور، تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره ردّ تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مدیریت دانشگاه پیام نور و تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری بوشهر، در نشست‌های علنی این هفته خانه ملت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار