امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136617
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 100
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از اهداف برگزاری آزمون‌های سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناسایی و تقدیر از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از اهداف برگزاری آزمون‌های سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شناسایی و تقدیر از نخبگان این حوزه به ویژه در گروه سنی نوجوانان است. بر همین اساس آزمون رشته‌های مختلف حفظ قرآن در دوازدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت برای گروه سنی زیر 12 سال به صورت مستقل از سایر رشته‌ها و با آیین‌نامه مجزا و اختصاصی این گروه سنی در سراسر کشور برگزار شد که در آن حدود 5 هزار نفر شرکت کردند.

«مرتضی خدمتکار» معاون دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تعداد نوجوانان حافظ قرآن شرکت کننده در این آزمون، اظهار داشت: پس از برگزاری مرحله اول دوازدهمین دوره آزمون قرآن و عترت حدود 400 نفر از نوجوانان زیر 12 سال به عنوان نفرات برگزیده در رشته‌های مختلف همچون حفظ 3، 5، 10، 15، 20 و 30 جزء قرآن شناسایی و انتخاب شدند.

وی افزود: در مرحله بعدی بخش نوجوانان دوازدهمین آزمون قرآن و عترت با حضور داوران منتخب، آزمون مجددی از نفرات برگزیده به عمل آمد تا برترین نفرات هر یک از رشته‌های یاد شده انتخاب شوند تا اینکه در پایان مرحله دوم حدود 60 نفر با کسب بالاترین نمرات به عنوان نفرات برتر معرفی شدند که در آینده نزدیک از آنها تقدیر به عمل می‌آید.

برای مشاهده اسامی نوجوانان برتر حفظ قرآن دوازدهمین دوره آزمون قرآن و عترت ارشاد به اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها