امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13662
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیدواری‌ از آینده بازارهای رقیب در مقابل بازارهای سکه و طلا موجب شد، تا ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیدواری‌ از آینده بازارهای رقیب در مقابل بازارهای سکه و طلا موجب شد، تا قیمت‌ها با ریزش شدیدی مواجه شود.

بر اساس این گزارش، قیمت سکه در بازار نقدی با کاهش حداقل 80 هزار تومانی نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته کاهش قیمت داشته و همین امر موجب شد، تا سررسیدهای آتی با پیشنهاد کاهش 80 هزار تومانی نسبت به تشکیل صف فروش اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، هم اکنون تمام سررسیدهای آتی با کاهش قیمت در صف فروش نشسته و با ریزش بیشتر قیمت سکه و دلار این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

بر اساس این گزارش، برخی از معامله‌گران معتقدند، امیدواری از بازارهای مولد و بازگشت بسیاری از سرمایه‌ها به بازار سهام و همچنین تشکیل صف خرید در تمام نمادها موجب شده تا یک نوع تعادل ایجاد شود.

بر اساس این گزارش، قرارداد آتی سکه طلا تحویل خرداد ماه در آخرین روز معاملاتی خود با کاهش 5 درصدی در پایین‌ترین قیمت یک میلیون و 234 هزار و 500 تومان با حجمی بالغ بر یکصد و 31 قرارداد دادوستد می‌شود.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیر ماه نیز با کاهش 4.94 درصد کاهش یک میلیون و 256 هزار تومان دادوستد می‌شود.

بر اساس این گزارش، قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه با بیشترین کاهش و حجم قرارداد (یک هزار و 858 قرارداد) یک‌میلیون و 290 هزار تومان خرید و فروش می‌شوند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها