امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136629
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 215
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، بیژن نامدار زنگنه چهارشنبه‌شب در نشست با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عسلویه، بیژن نامدار زنگنه چهارشنبه‌شب در نشست با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پارس جنوبی در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت بیشتری در این حوزه هستیم.

وی افزود: تلاش برای تکمیل فازهای در دست اجرا و افزایش برداشت از میدان گازی پارس جنوبی از اساسی‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های صنعت نفت است و امیدواریم با تلاش دسته‌جمعی به اهداف مورد نظر برسیم.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: تکمیل فازهای پارس جنوبی موجبات افزایش برداشت گاز می‌شود و بدون تردید افزایش تولید گاز از پارس جنوبی برای کشور حکم نان شب دارد.

زنگنه تصریح کرد: با تلاش و فعالیت صورت گرفته در پارس جنوبی تاکنون بخش عمده‌ای از وعده افزایش ظرفیت تولید گاز از میدان مشترک پارس جنوبی تحقق یافته و امیدواریم تمام تعهدات را تحقق ببخشیم.

وی یادآور شد: از همه توان خود بهره می‌بریم و به فضل خدا تا پایان سال 100 میلیون متر مکعب گاز به ظرفیت تولید گاز کشور افزوده می‌شود.

وزیر نفت گفت: ظرفیت تولید گاز در پارس جنوبی به طور چشمگیری افزایش یافته و این روند تا پایان تکمیل فازها تداوم خواهد یافت.

براساس این گزارش، وزیر نفت و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، به منظور بررسی وضعیت فازهای پارس جنوبی به این منطقه سفر کردند.

وزیر نفت و نمایندگان مجلس، فردا نیز از بخش‌های خشکی و دریایی پارس جنوبی بازدید می‌کنند.

انتهای پیام/2451/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها