امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136630
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 169
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری صبح امروز در نهمین جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری صبح امروز در نهمین جلسه شورای هماهنگی رفاه اجتماعی مازندران که در دفتر مجمع نمایندگان استان برگزار شد، اظهار کرد:‌ در مازندران به شکل بحران‌زا با مشکل اشتغال مواجه هستیم که آتش زیر خاکستر است.
وی با بیان اینکه نهضت عمیق همه جانبه در راستای اشتغال شکل گیرد، گفت: مازندران به دلیل اشتباهات گذشته از صنعت بهره خوبی نبرده است.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر گسترش مشاغل خانگی،افزود: یک سوم از تولیدات چین توسط بانوان در منازل تولید می‌شود.
ناصری با اشاره به اینکه نظارت شود تا تسهیلات خوداشتغالی در جای خود لحاظ شود، ادامه داد: مازندران در برخورداری از تسهیلات صندوق توسعه ملی هم عقب مانده است.
وی با بیان اینکه کارگران، سنگ بنای تولید هستند، افزود: تنها راه خروج از مشکلات، اقتصاد تولیدمدار است و نباید دل به مذاکرات ببندیم و دلخوش به بیرون باشیم بلکه باید نگاه به داخل داشته باشیم.
ناصری با اشاره به مشکلات اشتغال، گفت: حذف پردرآمدها از دریافت یارانه در بودجه 94 لحاظ می‌شود تا دریافت یارانه به سمت اقشار آسیب‌پذیر هدایت شود.
انتهای پیام/86007/ش20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها