امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136639
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 115
فعال عربستانی با اشاره به وخامت حال شاه سعودی اعلام کرد: تغییرات کلانی به زودی در عربستان روی خواهد داد که سردمدار آن خالد التویجری رئیس دفتر ...

فعال عربستانی با اشاره به وخامت حال شاه سعودی اعلام کرد: تغییرات کلانی به زودی در عربستان روی خواهد داد که سردمدار آن خالد التویجری رئیس دفتر پادشاه است.

به گزارش پیروان مـــوعــود، مجتهد در یادداشتی اعلام کرد: براساس خبرهایی که تاکنون دریافت کرده ام، آثار خستگی و بیماری از دو روز پیش بر عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان بیمار است و از دوشب پیش حال او بدتر شد و ساعت ۱۱ شب با بالگرد خصوصی به بیمارستان منتقل شد.

وی گفت: استراحتگاه پادشاه عربستان در "روضة خریم"، بیمارستانی کاملا مجهز دارد اما به نظر می‌رسد که حال پادشاه به حدی وخیم شده است که نیاز به بیمارستانی پیشرفته ‌تر پیدا کرده است.

مجتهد در یادداشت دیگری تصریح کرد: آماده‌باش امنیتی گسترده‌ای که هنوز جزییاتش به دستم نرسیده از بامداد دیروز در عربستان برقرار و بیمارستان به پادگانی نظامی تبدیل شده است.

وی افزود: به زودی "خالد التویجری" رییس دیوان پادشاهی عربستان، به نام پادشاه تغییرات بسیار مهمی به شرح ذیل در سطح کشور اعلام خواهد کرد:

* برکناری سلمان بن عبدالعزیز (ولیعهد) و جایگزینی مقرن

* کناره گیری پادشاه و پادشاه شدن مقرن

* انتخاب متعب (فرزند عبدالله) به عنوان ولیعهد مقرن

دیوان پادشاهی عربستان در بیانیه ای اعلام کرد که شاه سعودی دیروز چهارشنبه برای معاینات پزشکی وارد بیمارستانی در ریاض شد.

در پی این اعلام، شاخص بورس عربستان معادل ۵.۲ درصد سقوط کرد.

منبع:جهان

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها