امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136649
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، جلسه بررسی وضعیت نظامی و سیاسی کشوهای منطقه در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در دفتر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، جلسه بررسی وضعیت نظامی و سیاسی کشوهای منطقه در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در دفتر دبیرخانه این مجلس در قم برگزار شد.
در این جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه و جمعی از اعضا هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری حضور داشتند.
آیت‌الله سیدمحمود هاشمی‌شاهرودی رئیس موقت مجلس خبرگان رهبری در این جلسه جریان‌های تکفیری را وابسته به استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی در دیدار خود با برگزارکنندگان کنگره خطر جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلام به این موضوع تاکید داشتند.
وی اضافه کرد: برای مقابله با این جریان مخرب باید به ابعاد مختلف آن توجه داشته باشیم و با تهاجم‌های فرهنگی، علمی و سیاسی به مقابله با آن بپردازیم.
آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز در این جلسه به برخی از اتفاقات تاریخی اشاره کرد و گفت: حرکت داعش یک حرکت ظلم‌طلبانه است و تاریخ به ما نشان‌داده که حرکتی که بر مبنای ظلم باشد پا برجا نخواهد ماند.
وی با بیان اینکه امروزه پلیدی داعش برای همگان به اثبات رسیده است تصریح کرد: امروزه افرادی که این گروهک تروریستی را تشکیل دادند به جاهلیت این گروه پی‌برده‌اند و دنیا نیز نسبت به این گروه نگاه مناسبی ندارد.
انتهای پیام/78016/ک20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها