امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136650
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه دوازدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها در دور چهارم، اظهارداشت: جلسه امروز قاعدتاً اختصاص ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه دوازدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها در دور چهارم، اظهارداشت: جلسه امروز قاعدتاً اختصاص به انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها و اعضای هیأت رئیسه شورا برگزار شد و اعضای آن نیز به همراه رئیس جدید شورای عالی استان‌ها انتخاب شد.

وی ادامه داد: در این جلسه به دستور جلسات دیگری نرسیدیم و اعضای شورا نیز از نطق پیش از دستور امتناع کردند.

وی درباره جلسه شب گذشته اعضای شورای عالی استان‌ها با نوبخت معاون رئیس جمهور، اظهارداشت: این جلسه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزار شد که بنده نیز به دعوت آقای نوبخت که از دوستان صمیمی بنده هستند به همراه اعضای شورای عالی استان‌ها در جلسه حضور پیدا کردم.

چمران بیان داشت: در این جلسه مسائل مربوط به شوراها و استان‌ها و شهرستان‌ها عنوان شد و نامه‌هایی نیز برای بررسی مشکلات به آقای نوبخت داده شد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه جلسات با اعضای شورای عالی استان‌ها باید با هماهنگی هیأت رئیسه انجام شود و اینکه جلسه شب گذشته از طرف آقای نصیری‌پور برگزار شده بود، اظهارداشت: عده‌ای وقت گرفته بودند و به خاطر اینکه اختلافی پیش نیاید و دو دستگی ایجاد نشود رسماً در جلسه شب گذشته تمامی اعضای شورای عالی استان‌ها حضور داشتند.

وی درباره حاشیه جلسه هیأت رئیسه و عنوان کردن پیروزی اصلاح طلبان در انتخاب رئیس شورای عالی استان‌ها، اظهارداشت: پیروزی جناح خاصی را نمی‌بینم چون هیچ بحث سیاسی بوجود نیامده و همه با هم بودیم.

وی گفت: بنده به شایعات توجه نمی‌کنم و تخلفی صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی چمران تا اول بهمن رئیس شورای عالی استان‌ها است و پس از آن عبدالرضا نصیری‌پور که در انتخابات هیأت رئیسه امروز با 42 رأی پیروز شد ریاست شورای عالی استان‌ها را بر عهده می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها