امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136653
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 28
سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر  در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد مواد مخدر صنعتی، ...

سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر  در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد مواد مخدر صنعتی، اظهار داشت: مواد مخدر صنعتی یک تهدید جدی به حساب می‌آید چرا که در اشکال مختلف و ترفندها و جاذبه‌های کاذب ارائه می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: این دسته از مواد مخدر با آثار زودرسی که دارند اثرات تخریبی ماندگاری از خود برجای می‌گذارند لذا شهروندان باید نسبت به این تهدید آشنایی و دقت لازم را داشته باشند.

سردار مؤیدی با بیان این مطلب که پلیس مبارزه با مواد مخدر تنها مرجع شناسایی و معرفی مواد مخدر جدید است، خاطرنشان کرد: چنانچه مواد مخدر جدید وارد شود پلیس مبارزه با مواد مخدر بلافاصله هشدارهای لازم در این زمینه را به مردم ارائه خواهد کرد و اشکال و شیوه ترویج آن را نیز برای مردم بازگو می‌کند.

وی تأکید کرد: جوانان و شهروندان باید نسبت به تهدیدهای جدید آگاهی و شناخت داشته باشند چرا که اگر متناسب با پیشرفت علم تهدیدات را شناسایی نکنیم منجر به تهدید جدید می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها