امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136657
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 44
بهداد بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره مصاحبه منتشر شده از حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ...

بهداد بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره مصاحبه منتشر شده از حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در یکی از روزنامه& zwnj;ها، گفت: درخشان چند روز پیش در صحبت‌هایی که از طریق رسانه‌های ورزشی منتشر شده بود گفته بود که سوشا مکانی سرمایه ملی ایران است و ما به دلیل اینکه این اظهارنظرهای سرمربی پرسپولیس شخصی بود به آن پاسخی ندادیم اما امروز از قول او مصاحبه‌ای چاپ شده که گفته نیلسون برای پول از پرسپولیس جدا شده است.

وی ادامه داد: این موضوع را شدیداً تکذیب می‌کنم و برای حرف‌هایم هم سند دارم. مسعود همامی دروازه‌بان جدید پرسپولیس در مصاحبه‌ای که انجام داد و همه رسانه‌های ورزشی آن را منتشر کردند گفته بود که درخشان 20 روز پیش با من برای حضور در پرسپولیس صحبت کرده بود و حتی پیش از این مسائل هم صحبت با حسن رودباریان برای حضور در پرسپولیس تأیید شده بود.

مدیربرنامه‌های نیلسون بیان داشت: این مسئله جدایی نیلسون به خاطر پول را شدیداً تکذیب می‌کنم چرا که اگر نیلسون به خاطر پول قصد جدایی از پرسپولیس را داشت باید توافقاتی صورت می‌گرفت اما باشگاه پرسپولیس قرارداد نیلسون را یک طرفه فسخ کرد و امیدوارم که دیگر از این حرف‌ها درباره نیلسون مطرح نشود چرا که اگر این حرف‌ها ادامه پیدا کند آن وقت من مجبور می‌شوم حرف‌های دیگری بزنم.  درخشان نباید دیگر اینگونه حرف‌ها را مطرح کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها