امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136664
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 154
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، اصغر جهانگیر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، اصغر جهانگیر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری اظهار کرد: هماهنگی& zwnj;های لازم در تهیه دستورالعمل‌ها انجام شده است.

وی ادامه داد: دستورالعمل‌های ساماندهی جمعیت کیفری از طرف رئیس قوه قضائیه ابلاغ شده و بخشی از آن به دستگاه قوه قضائیه توجه داده شده است.

جهانگیر با بیان اینکه قراربازداشت‌ها در بحث وثیقه و کفالت نیازمند ساماندهی است، تصریح کرد: واحدهای ثبتی به منظور ثبت وثیقه در واحدهای قضایی مستقر شدند تا از بازداشت افراد جلوگیری شود.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات‌ تامینی و تربیت تعطیلی واحدهای ثبتی در روزهای تعطیل و بعد از ظهرها را معضل خواند و بیان کرد: اکنون استقرار واحدهای ثبتی در واحدهای قضایی اتفاق افتاده است.

وی از تهیه آیین‌نامه‌های جایگزین مجازات زندان خبر داد و تصریح کرد: یکی از آیین‌نامه در مورد مراقبت‌های الکترونیکی است و می‌تواند تحولی در مجازات حبس ایجاد کند.

جهانگیر متذکر شد: افرادی که واجد شرایط هستند در منزل نگه‌داری می‌شوند تا مشکلات زندان را نبینند ضمن اینکه امکانی برای زندان وجود دارد تا قواعد اصلاح و تربیتی خود را دنبال کند.

انتهای پیام/84001/ش20/ض1002


 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها