امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136674
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 120
«شهرام لاسمی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: شب گذشته به همراه خانواده ام در مهمانی بودم که ناگهان سیل تماس های تلفنی ...

«شهرام لاسمی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: شب گذشته به همراه خانواده ام در مهمانی بودم که ناگهان سیل تماس های تلفنی آغاز شد و همه پیگیر سلامتی من بودند.

وی ادامه داد: خانواده ام از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدند و فکر می کنم کسانی که چنین اخبار و پیام هایی را در فضای مجازی منتشر می کنند بیمار روحی و روانی هستند و حتما برای درمان باید به پزشک مراجعه کنند.

لاسمی گفت: شخصیت قلقلی برای بسیاری از مردم و بویژه دهه شصتی ها خاطره ساز و نوستالژیک است و با او خاطره دارند. انتشار این خبر هم برای بسیاری ناراحت کننده بود. من از شب گذشته تا امروز تماس های بسیاری از نقاط مختلف و حتی کشورهای خارجی داشته ام و همه پیگیر حالم بودند.

وی در پیان گفت: درست نیست که یکسری افراد چنین اخباری را نشر بدهند و بعد هم آزادانه در جامعه به کار و زندگی خود مشغول باشند. به نظرم باید ریشه نشر این اخبار کاذب کشف شده و با افراد خاطب برخورد قانونی صورت بگیرد. من از همه کسانی که در این مدت نگران حالم بودند و کسانی که تماس گرفتند تشکر می کنم.

به گزارش فارس، از روز گذشته شایعات بسیاری در خصوص درگذشت این هنرمند عرصه کودک و نوجوان در شبکه های مجازی و گروه های اینترنتی دست به دست شد. «قلقلی» سالهای پیش با همکاری مجید قناد در برنامه های گروه کودک شبکه دوم سیما به فعالیت مشغول بود. 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها