امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136681
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس مدیرعامل و جمعی از مدیران پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; صبح امروز با حضور در منزل از محمدتقی فهیم از این ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس مدیرعامل و جمعی از مدیران پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; صبح امروز با حضور در منزل از محمدتقی فهیم از این منتقد پیشکسوت و متعهد عیادت و احوالپرسی کردند.

سیدنظام الدین موسوی دبیرکل انجمن روزنامه نگاران مسلمان در این دیدار ضمن احوالپرسی در جریان جزئیات حادثه تصادف پیش آمده برای فهیم و خانواده و نیز مراحل درمان وی قرار گرفت.

موسوی در این جلسه ضمن برشمردن نقاط عطف کارنامه حرفه ای فهیم گفت: شما بحمدلله از جمله عناصر متعهد، متخصص و توانمند عرصه هنر و سینما هستید و جزء کسانی هستید که هم در بحث‌های فنی و هم در موضوعات محتوایی به شکلی درست و منطقی و متین نقد می‌کنید.

وی در ادامه اظهار داشت: ما در عرصه رسانه‌ای انقلاب اسلامی افرادی از جمله حضرتعالی که هم قلم و هم بیان خوبی داشته باشند را مغتنم می‌دانیم.

بنا بر این گزارش طی این عیادت که در فضایی دلنشین و صمیمی برگزار شد محمدتقی فهیم از کارهایی که تا پیش از این حادثه در دست انجام داشته سخن گفت و اظهار داشت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خانه من است.

 

وی در ادامه اضافه کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; هم اکنون در موقعیت ممتازی قرار دارد. من به یاد دارم روزهایی را که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تازه افتتاح شده بود و بسیاری گمان نمی‌کردند که این رسانه بتواند در سپهر رسانه‌ای کشور جایگاه درخوری پیدا کند. اتفاقی که هم اکنون به صورت تردید ناپذیری رخ داده است.

فهیم همچنین ضمن ابراز رضایت از طی روند درمان و دوران نقاهت بعد از جراحی خطاب به موسوی گفت: از حضور دلگرم کننده و مسرت بخش شما و سایر همکاران محترم که همواره به بنده لطف داشته اید تشکر می‌کنم.

محمدتقی فهیم روز چهارشنبه 26 آذر ماه برای ساخت مستندی همراه با همسرش عازم شهرستان تربت حیدریه بودند که متاسفانه در جاده شاهرود و سبزوار دچار سانحه شد.

بنابراین گزارش، محمدتقی فهیم متولد 1335 تربت حیدریه است. وی با بیش از 30 سال حضور مستمر در عرصه مطبوعات کشور، فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او عضو آکادمی و عضو شورای عالی حل اختلاف خانه سینما، مسئول صفحه سینمایی روزنامه کیهان، معاون ارزشیابی و سردبیر نشریه روزانه بیستمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان،سردبیر نشریه روزانه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت، عضو شورای مرکزی و نایب رئیس انجمن منتقدان نویسندگان سینمای ایران بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار