امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 136687
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوع شکایت محمود علوی وزیر اطلاعات از

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوع شکایت محمود علوی وزیر اطلاعات از حمید رسایی نماینده تهران را مورد رسیدگی قرار داده و در نهایت به این جمع‌بندی رسیده که «این شکایت وارد نیست».

پیگیری‌های خبرنگار فارس از برخی اعضای هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان حاکی از آن است که گویا با توجه به وارد نبودن شکایت مذکور، قرار است علوی شکایت خود را از رسایی پس بگیرد و به قولی موضوع به صورت «مسالمت‌آمیز» به پایان برسد.

به گزارش فارس، وزیر اطلاعات چندی پیش پیرو 2 مصاحبه حمید رسایی درباره جلسه وی با حزب مشارکت و همچنین طرح موضوع  فرزند معنوی آقای وزیر، از رسایی به هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان شکایت کرده بود.

این در حالی است که موسی غضنفرآبادی نماینده بم و عضو هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد به دنبال حل و فصل موضوع به صورت مسالمت‌آمیز هستیم و هفته آینده انشاءالله در این زمینه به نتیجه قطعی می‌رسیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها